Kurz „Nový život“ 25.-27. září 2020

Kurz „Nový život“ 25.-27. září 2020

Cítíš, že je třeba načerpat nové duchovní síly? Hledáš inspiraci? Potřebuješ duchovní restart? – tyto otázky najdete na plakátku, který zve na letošní kurz Nový život. Tato víkendová duchovní obnova je pro mnohé lidi v skutku velkou inspirací, načerpáním síly a radosti, zdrojem pokoje.

Co je to vlastně kurz „Nový život“? – je to víkendová duchovní obnova, kterou vede tým laiků a kněz. Tématikou kurzu jsou základní pravdy křesťanské víry, cílem kurzu je tyto pravdy prožít na vlastní kůži – takže nejsou to teoretické přednášky, ale soubor přednášek, svědectví, modlitby, aktivit – a to všechno umožňuje poznat a zakusit ve vlastním životě to, co pro nás všechny naplánoval Bůh – a začít žít nový život.

Nejsou to klasické exercicie v silencium, je to spíše intenzivní zážitek – setkání s Bohem v Jeho Slovu, ve svědectví jiných lidí, v osobní i společné modlitbě, ve chválách, v mši svaté.

Tento kurz je zároveň první formační kurz Školy evangelizace svatého Ondřeje, je to základní evangelizace pro všechny, kteří slouží nebo mají touhu začít sloužit v díle evangelizace. Kurz je otevřen všem dospělým zájemcům – ať jsou třeba jen pokřtěni, do kostela chodí občas a Boha v podstatě hledají, anebo jsou aktivní v církvi a chtějí se Bohu ještě více přiblížit.

Termín: 25.-27. září 2020

Začátek – páteční večeře, konec – neděle po obědě, kurz bude intenzivní – program bývá až do pozdních večerních hodin

Místo: exerciční dům Český Těšín

Cena: 1500,- Kč (s ubytováním a stravou), před kurzem se platí záloha 300,- Kč

Přihlášení: prosím kliknout ZDE

 

Případné dotazy můžete zasílat na: sesvondreje@gmail.com

Další informace o pořadateli: novaevangelizace.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *